Alba Hotels

ALBA HOTELS COVID-19’A KARŞI ÖNLEM PROTOKOLÜ

Değerli Misafirlerimiz,

Toplum sağlığını tehdit eden ve maalesef dünya çapında büyük bir etki alanı oluşturan COVID-19, ülkemizin aldığı önemli tedbirler sayesinde artık kontrol altına alınma noktasına yaklaşmıştır. Bizler de Alba Hotels olarak tüm tesislerimizde hijyen ve dezenfeksiyon tedbirlerimizi aldık. Çalışanlarımız, COVID-19’a karşı hijyen ve dezenfeksiyon konusunda şimdiye kadar eğitimlerini almışlardır ve düzenli olarak bu eğitimler kendilerine verilmeye devam edecektir.

Sizlerden ayrı kaldığımız bu dönemde, hayal ettiğiniz tatili gerçekleştirebilmek ve size sağlıklı ortamlarda stresten uzak bir tatil yaşatabilmek için tedbirlerimizin ve eğitimlerimizin sürdürülebilir olmasını sağladık.

Bu bağlamda, siz değerli misafirlerimizi tekrar ağırlamak üzere aldığımız tedbirler ve yeni uygulamalarımızı sizlerin bilgisine sunuyoruz.

GENEL KURALLAR

OTELE GİRİŞ

MİSAFİR ODALARI

YİYECEK VE İÇECEK ÜNİTELERİ

MINI CLUB VE ÇOCUK ORTAK ALANLARI

ETKİNLİK VE AKTİVİTELER

HAVUZLAR VE PLAJLAR

SİZLERDEN BEKLENTİLERİMİZ:

Alba Hotels olarak;

Tüm tesislerimizin, Siz değerli misafirlerimizin sağlığını gözeterek, gerekli tüm tedbirleri aldığını ve güncel gelişmeleri takip ederek, önlemlerini ve eğitimlerini sürdüreceğini önemle belirtiriz. 24 saat, tüm sağlık merkezleri ile iletişimde olduğumuzu bilmenizi ister, her türlü durumda otel yetkililerimizle iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Güvenle buluşmak, mutlu vedalaşmak dileğiyle…

Tüm değerli misafirlerimize sağlıklı günler dileriz.

ALBA HOTELS

Otel Yönetimi